L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

32. Mezinárodní běžecký desetiboj 2015
− Sömmerda −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Ženy (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 104 Schott, Maren W35 Německo TSV Bayer 04 Leverkusen 8,46
819
4:51,03
837
59,47
868
13,34
837
10:54,94
824
2:22,00
826
27,21
849
20:44,54
677
3:05,93
861
44:32,30
673

8071
2. 105 Beck, Corinna W20 Německo SG TSV Kronshagen / Kieler TB 9,15
694
4:59,38
792
1:03,53
763
14,80
672
10:54,32
825
2:24,94
793
30,14
687
19:20,58
788
3:11,51
814
41:13,32
796

7624
3. 102 Vanderheyden, Luise W20 Německo SV Sömmerda e.V. 8,82
753
5:04,89
763
1:04,22
746
13,99
761
11:37,87
723
2:25,58
786
29,07
744
21:05,02
651
3:15,55
781
45:41,97
633

7341
4. 110 von Daacke, Nele WJ Německo Potsdamer Laufclub 9,53
630
5:11,56
729
1:03,96
753
14,46
709
11:30,06
741
2:30,48
734
29,46
723
20:42,47
680
3:17,09
769
43:24,43
714

7182
5. 103 Brandecker, Yvonne W35 Německo Harz-Gebirgslaufverein Wernigerode 9,22
682
5:13,69
718
1:09,09
631
14,99
652
11:16,55
772
2:35,28
684
31,48
619
20:08,85
723
3:22,27
728
42:15,72
756

6965
6. 109 Kadeřábková-Březinová, Vanda W40 Česká republika Longrun.cz/Kerteam 9,25
677
5:27,33
651
1:06,55
690
14,52
702
11:54,66
686
2:34,08
696
30,64
661
20:54,77
664
3:27,39
688
48:44,61
532

6647
7. 139 Buhtz, Melanie Konstanze W35 Německo Offenbacher LC 9,83
582
5:24,58
664
1:08,85
636
15,85
565
11:32,84
735
2:36,51
672
33,20
536
20:20,64
708
3:22,90
723
41:35,00
782

6603
8. 111 Petersen, Tatjana W20 Německo Potsdamer Laufclub 9,05
712
5:33,05
624
1:09,47
622
14,64
689
12:28,99
612
2:40,03
637
30,18
685
22:19,62
562
3:35,94
624
46:45,71
597

6364
9. 108 Ay, Sirka W20 Německo Leipzig 8,51
809
5:48,83
552
1:03,98
752
13,52
815
13:23,87
502
2:42,50
613
28,19
793
23:40,37
472
3:41,48
585
50:57,96
465

6358
10. 132 Waldstädt, Sandra W35 Německo SV Hermsdorf 9,37
657
5:40,68
588
1:09,42
623
14,70
683
12:17,11
637
2:42,06
617
30,78
654
21:29,37
621
3:33,71
641
46:57,39
590

6311
11. 107 Wiggers, Chantal WJ Nizozemsko MPM Hengelo 9,34
662
5:34,54
617
1:07,07
677
15,11
639
12:23,46
623
2:40,80
629
30,91
647
22:11,27
571
3:37,31
614
47:45,30
564

6243
12. 137 Liebold, Joleen WJ Německo SV Sömmerda e.V. 9,56
625
5:35,12
614
1:09,38
624
15,32
618
12:21,33
628
2:45,46
584
31,35
625
22:04,46
579
3:29,95
669
47:20,72
577

6143
13. 120 Prehm, Christina W20 Německo USC Magdeburg 9,91
569
5:41,65
584
1:11,02
588
15,52
597
12:18,72
633
2:47,03
570
32,58
565
21:44,98
602
3:32,53
649
47:04,48
586

5943
14. 106 Mentzel, Luise Antonia WJ Německo LV Gera 8,96
728
5:56,20
520
1:10,92
590
14,49
705
13:27,91
495
2:51,61
528
30,22
683
23:15,30
499
3:42,15
580
47:46,15
564

5892
15. 123 Debertshäuser, Steffi W40 Německo SV Sömmerda e.V. 10,18
528
5:38,01
601
1:15,60
491
16,53
500
11:51,03
694
2:50,41
539
34,62
472
20:53,88
665
3:39,14
601
44:48,17
664

5755
16. 114 Brehme, Jasmin W20 Německo SV Sömmerda e.V. 9,07
708
5:57,47
514
1:11,25
582
14,38
717
13:34,60
482
2:54,00
507
30,04
692
25:16,76
376
3:50,51
523
51:51,86
439

5540
17. 124 Podjuklová, Iva W40 Česká republika SK Hranice 9,70
602
6:07,34
473
1:15,90
485
15,76
573
12:58,38
552
2:52,23
522
33,57
519
22:34,95
544
3:44,51
564
48:26,54
542

5376
18. 126 Láníčková, Martina W50 Česká republika Triexpert Brno 9,49
637
6:10,31
461
1:17,79
448
15,38
611
13:05,49
538
2:57,77
474
32,92
549
22:51,07
526
3:50,99
520
47:54,88
559

5323
19. 116 Linke, Silvia W50 Německo LC Jüterbog 9,77
591
5:54,29
528
1:14,84
507
16,21
530
13:10,21
529
2:53,84
508
33,63
516
24:20,39
431
3:49,17
532
51:07,52
460

5132
20. 119 Warmuth, Nadine W35 Německo LG Nadine & Walter 9,77
591
6:06,89
475
1:13,49
535
15,70
579
13:28,03
495
3:03,36
428
33,36
529
23:42,85
470
3:59,22
467
49:50,86
498

5067
21. 121 Winkler, Antonia WJ Německo LSV Schmölln 9,54
628
6:06,90
475
1:12,25
561
15,59
590
13:41,11
470
2:53,51
511
32,72
558
24:45,80
405
4:00,36
460
53:10,12
402

5060
22. 118 Lauerwald, Luisa WJ Německo SV Sömmerda e.V. 10,42
492
6:00,39
502
1:16,42
475
16,87
469
12:58,14
552
2:58,67
467
35,52
434
22:41,30
537
3:45,66
556
47:33,53
570

5054
23. 128 Wirgler, Sonja W40 Rakousko LG Wien by sport Eybl 10,81
437
5:50,21
546
1:20,26
402
17,67
401
12:27,88
614
2:59,20
462
36,84
381
21:19,83
633
3:54,28
498
44:45,65
665

5039
24. 117 Rauhöft, Carolin W20 Německo Potsdamer Laufclub 9,47
640
5:54,89
525
1:14,13
521
15,64
585
12:57,31
554
2:57,34
478
33,47
523
23:08,77
506
3:49,60
529

4861
25. 122 von Daacke, Ute W45 Německo Potsdamer Laufclub 10,70
452
6:03,69
488
1:18,95
426
17,47
417
13:00,97
547
2:56,70
483
36,78
383
22:43,83
534
3:47,32
544
48:44,00
533

4807
26. 125 Gomoll, Ilka W40 Německo LC RON-HILL Berlin 11,25
379
5:53,91
529
1:19,67
413
17,45
419
13:13,37
523
2:54,96
498
37,47
356
23:11,67
503
3:44,66
563
47:49,52
562

4745
27. 129 Hackbarth, Ute W50 Německo LSV Pirna 10,25
517
6:08,15
469
1:21,80
375
16,83
473
13:04,33
540
3:10,26
374
35,52
434
22:45,73
532
4:06,70
421
48:32,20
539

4674
28. 130 Grömmer, Solveig W45 Německo SV Sömmerda e.V. 9,69
604
6:41,10
344
1:19,73
412
15,05
645
14:02,73
432
3:17,44
322
32,66
561
24:24,68
426
4:17,35
360
51:02,19
463

4569
29. 113 Gräf, Christin WJ Německo Saalfelder LV 9,94
564
6:07,58
472
1:19,02
425
16,16
535
13:52,04
450
3:06,96
400
34,04
498
24:56,46
395
4:01,34
454
54:39,20
362

4555
30. 135 Brožíková Rysová, Marcela W20 Česká republika Longrun.cz/Čtyřkoly 9,53
630
6:40,11
348
1:16,97
464
15,50
599
14:02,93
431
3:24,02
278
33,42
526
25:18,19
374
4:21,86
335
51:14,41
457

4442
31. 112 Schulte, Anna-Lena WJ Německo SV Sömmerda e.V. 9,33
664
5:58,21
511
1:11,44
578
15,11
639
31,34
626
24:56,45
395
4:21,86
335
54:39,20
362

4110
32. 134 Lauerwald, Heike W45 Německo SV Sömmerda e.V. 11,15
391
6:46,20
327
1:26,25
301
18,19
359
14:51,62
350
3:18,15
317
38,07
334
25:49,14
346
4:17,15
361
55:44,57
335

3421
33. 138 Katzsch, Antje W20 Německo USC Magdeburg 10,59
468
7:14,51
237
1:34,59
184
16,99
459
16:16,56
229
3:38,02
194
36,87
379
27:57,45
239
4:53,52
188
57:21,03
296

2873
34. 133 Franke, Steffi W55 Německo SV Mühlbach 10,97
415
7:30,13
194
1:30,72
235
18,53
333
16:06,95
241
3:35,48
208
39,19
294
27:49,55
245
4:42,36
235
57:18,74
297

2697
35. 131 Schley, Antje W45 Německo USC Magdeburg 10,49
482
7:16,18
233
1:35,34
175
17,35
427
16:38,45
201
3:48,43
142
37,07
372
28:17,83
224
4:53,54
188
59:53,65
239

2683
36. 141 Barner, Jutta W55 Německo Potsdamer Laufclub 12,13
275
7:33,26
186
1:42,55
99
20,11
225
16:04,67
244
3:47,21
148
43,99
153
27:55,62
240
4:59,14
166
57:43,64
287

2023
37. 136 Keprtová, Miloslava W65 Česká republika ISCAREX Česká Třebová 13,49
146
7:34,21
184
1:50,17
42
22,53
100
15:54,67
257
3:50,73
131
48,32
64
27:55,23
241
5:07,50
136
59:37,84
244

1545
Jednotlivé disciplíny
301. 101 Vanderheyden, Johanna WJ Německo SV Sömmerda e.V. 8,55
802
5:46,80
561
1:03,78
757
13,43
826
13:22,22
506

3452
302. 164 Vanderheyden, Mareike W20 Německo SV Sömmerda e.V. 9,19
687
1:10,24
605
15,09
641
31,48
619

2552
303. 157 Maiwald, Nina WJ Německo SV Sömmerda e.V. 13,37
833
28,11
798

1631
304. 158 Wagner, Paula WJ Německo SV Sömmerda e.V. 13,95
766
29,06
745

1511
305. 154 Frey, Annabella WJ Německo SV Sömmerda e.V. 14,11
747
29,63
714

1461
306. 152 Jaeck, Johanna WJ Německo SV Sömmerda e.V. 14,29
727
29,97
696

1423
307. 153 Sömmer, Fatima WJ Německo SV Sömmerda e.V. 14,48
706
30,08
690

1396
308. 155 Koch, Alina WJ Německo SV Sömmerda e.V. 15,24
626
31,99
593

1219
309. 140 Vogt, Sabine W45 Německo FSV Beichlingen 10,02
552
6:44,31
333
1:24,77
325

1210
310. 151 Hartenstein, Astrid W20 Německo LV Gera 4:37,50
913

913
311. 166 Zierenner, Kim WJ Německo SV Sömmerda e.V. 8,42
826

826
312. 168 Linke, Anna WJ Německo SV Sömmerda e.V. 8,78
760

760
313. 162 Siegel, Celina WJ Německo SV Sömmerda e.V. 8,93
733

733
314. 142 Debertshäuser, Ulrike WJ Německo SV Sömmerda e.V. 9,10
703

703
315. 165 Römhild, Leony WJ Německo SV Sömmerda e.V. 9,43
647

647
316. 161 Schreiber, Sara WJ Německo SV Sömmerda e.V. 9,65
611

611
317. 163 Büchner, Hannah WJ Německo SV Sömmerda e.V. 9,84
580

580
318. 160 Lenk, Luise WJ Německo SV Sömmerda e.V. 10,00
555

555
319. 176 Pönicke, Marlis W55 Německo Chemnitzer LV Megware 5:56,56
518

518
320. 143 Warmuth, Elke W65 Německo LG Nadine & Walter 28:12,10
228
58:22,96
272

500
    Poslední změny dne: 21.5.2021   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2022]   [2019]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2021 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky