L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

29. Mezinárodní běžecký desetiboj 2012
− Albi −
Výsledky

Celkem   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Muži (podle věkových kategorií)

M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M20

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 1 Häusler, Thomas Německo SV Hermsdorf 7,80
762
4:13,74
768
56,01
721
12,76
731
9:24,91
749
2:07,30
710
28,25
582
16:41,24
714
2:45,83
729
34:33,03
752

7218
2. 8 Lypovka, Pavlo Ukrajina USC Magdeburg 7,83
756
4:53,39
539
54,21
773
12,44
771
10:15,53
613
2:04,68
743
24,85
784
17:51,77
606
2:45,02
737
36:59,80
644

6966
3. 4 Stettner, Ronald Německo SV Hermsdorf 8,12
698
4:28,44
678
57,76
672
14,03
581
10:09,38
629
2:08,09
700
27,20
641
17:59,11
596
2:49,32
696
37:16,96
632

6523
4. 13 Häusler, Daniel Německo SV Hermsdorf 8,06
710
4:45,76
580
58,35
656
13,17
680
10:32,04
572
2:16,85
596
26,45
685
19:04,12
505
3:01,53
587
39:19,96
549

6120
5. 16 Kinzel, Philipp Německo USC Magdeburg 8,21
681
4:47,96
568
59,04
638
13,43
650
10:31,25
574
2:18,33
579
26,56
679
18:59,98
511
3:03,08
574
39:29,81
542

5996
6. 21 Jachalski, Sebastian Německo USC Magdeburg 8,42
641
5:26,38
380
1:00,69
595
13,72
616
11:47,72
401
2:33,70
419
27,29
636
21:28,06
332
3:31,25
360
44:30,19
365

4745
7. 33 Perez, Romain Francie USCA Lescure 4:35,44
638
13,84
602
10:27,15
584
2:15,47
612
28,43
572

3008
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M30

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 3 Heinemann, Frank Německo Saalfelder LV 7,70
782
4:26,74
688
54,46
766
12,45
770
9:58,89
656
2:05,64
731
25,05
772
17:38,96
625
2:45,97
728
36:13,90
677

7195
2. 9 Arndt, Sebastian Německo USC Magdeburg 7,98
725
4:15,84
754
56,66
703
12,79
727
9:27,79
741
2:06,48
720
26,25
697
17:12,71
665
2:45,72
730
35:42,76
700

7162
3. 7 Schreiber, Sven Německo LG Stadtwerke München 8,30
663
4:18,74
737
56,99
694
13,34
660
9:41,85
702
2:07,63
706
26,49
683
17:28,43
641
2:46,40
724
36:06,80
682

6892
4. 10 Richter, Lars Německo Chemnitzer LV MEGWARE 8,08
706
4:27,84
682
56,79
699
13,20
677
10:10,09
627
2:10,87
666
26,47
684
18:10,43
579
2:55,56
639
38:42,18
574

6533
Jednotlivé disciplíny
301. 18 Pauer, Torsten Německo Sportclub Magdeburg 7,26
875
5:08,96
461
52,12
835
11,53
891

3062
302. 36 Köhn, Björn Německo USC Magdeburg 8,42
641

641
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M35

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 12 Kaše, Jan Česká republika Lokomotiva Trutnov 8,97
542
4:34,84
641
1:00,48
600
14,05
579
10:17,96
607
2:15,44
612
28,36
576
18:19,98
566
2:59,57
604
39:09,95
555

5882
2. 17 Müller, Sven Německo DJK Rheinkraft Neuss 7,91
739
5:18,09
418
1:00,05
611
12,56
756
11:31,16
436
2:31,98
436
25,74
729
20:49,27
375
3:22,80
419
42:41,05
425

5344
3. 41 Fabries, Christophe Francie CA Vielmurois 9,09
522
5:10,67
453
1:05,06
488
14,57
523
11:10,63
481
2:30,61
449
30,14
483
19:50,95
445
3:21,77
426
40:26,59
506

4776
4. 32 Schirmer, Marco Německo USC Magdeburg 8,40
644
5:45,16
302
1:01,34
578
13,45
647
13:05,08
258
2:38,92
371
27,06
649
23:14,29
227
3:37,83
317
49:49,85
214

4207
5. 42 Warmuth, Uwe Německo Bautzener LV Rot-Weiß 90 9,12
517
5:57,36
256
1:07,60
430
14,44
537
13:30,67
217
3:07,51
158
29,72
504
24:27,43
166
3:39,72
305
49:28,80
223

3313
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M40

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 11 Jindra, Petr Česká republika Lokomotiva Trutnov 8,24
675
4:32,94
652
59,48
626
13,99
586
10:28,60
580
2:14,45
624
28,48
569
18:19,17
567
2:57,64
621
39:31,40
541

6041
2. 53 Bouchaud, Anthony Francie Club Athlétique Caussadais 9,11
518
5:11,24
450
1:06,03
465
14,46
535
11:12,26
477
2:35,04
407
29,67
506
20:01,89
431
3:20,95
432
40:26,16
506

4727
3. 14 Kelkal, Stéphane Monako MAC-AS Monaco Sport adapté 8,32
660
5:08,49
463
1:01,57
572
13,51
640
11:17,49
466
2:35,09
406
29,15
534
23:38,73
206
3:59,66
194
45:17,43
340

4481
4. 78 Rouzière, Laurent Francie Albi 8,82
568
5:39,06
326
1:04,84
493
13,88
598
12:21,87
334
2:36,42
394
28,82
551
22:07,34
291
3:33,54
344
45:34,47
331

4230
Jednotlivé disciplíny
301. 121 Cot, Christian Francie S/I SCA Licornes De Puygouzon 39:54,85
526

526
302. 129 Poujol, Thierry Francie S/I SCA Licornes De Puygouzon 40:03,83
520

520
303. 123 Klein, Cyril Francie Tarn Sud Athlétisme 45:39,59
328

328
304. 124 Maury, Pascal Francie US Carmaux 46:47,54
295

295
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M45

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 19 Karlík, Michal Česká republika Lokomotiva Trutnov 8,97
542
4:37,94
624
1:02,52
549
14,26
556
10:22,47
596
2:19,56
565
28,65
560
19:01,14
509
3:00,13
599
39:34,57
539

5639
2. 81 Ferrer, Élie Francie Club Athlétique Caussadais 8,22
679
4:53,24
540
1:00,95
588
13,09
690
11:07,35
489
2:20,37
556
26,78
666
20:14,54
416
3:08,95
525
43:10,00
409

5558
3. 25 Verdier, André Francie USCA Lescure 8,91
553
4:49,15
562
1:01,42
576
13,91
595
10:57,84
510
2:21,56
543
28,87
548
19:38,97
460
3:06,07
549
39:58,52
524

5420
4. 28 Jaeger, Frank Německo SV Sömmerda 8,95
546
4:51,95
547
1:08,57
409
14,27
555
10:42,86
546
2:24,74
509
29,28
527
18:25,61
558
3:11,28
506
38:25,00
585

5288
5. 24 Bonin, Guillaume Francie Athlé Tarn Passion 8,84
565
4:54,95
531
1:02,71
544
14,16
567
11:01,17
503
2:27,25
483
28,84
550
19:16,51
489
3:13,24
491
40:04,43
520

5243
6. 38 König, Ralph Německo Wermelskirchen 9,54
449
5:10,65
453
1:07,74
427
15,07
472
11:24,19
451
2:34,53
411
30,87
447
21:06,38
356
3:23,37
415
44:37,66
361

4242
7. 39 Balmer, Sven Německo Potsdamer Laufclub 9,21
502
5:24,26
390
1:06,53
454
14,72
507
11:53,53
389
2:38,00
379
30,36
472
21:02,30
360
3:31,21
360
44:37,98
360

4173
8. 46 Zaubitzer, Uwe Německo TSV Neustadt 10,32
335
5:39,49
325
1:17,29
245
17,34
272
12:08,70
359
2:50,63
273
34,97
271
20:59,62
363
3:34,93
335
45:32,46
332

3110
Jednotlivé disciplíny
301. 29 Brackman, Jean-Paul Francie CA Balma 9,00
537
5:37,90
331
1:04,23
507

1375
302. 122 Dubec, Daniel Francie Athlé Tarn Passion 45:37,58
330

330
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M50

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 27 Puschmann, Hardy Německo USC Magdeburg 7,81
760
5:40,25
322
58,69
647
12,62
748
13:06,10
256
2:33,26
424
25,44
747
22:42,51
256
3:27,37
386
48:18,46
253

4799
2. 30 Fritsche, Andreas Německo Saalfelder LV 9,35
479
5:04,21
484
1:05,90
468
14,83
496
11:09,47
484
2:30,89
447
30,59
460
19:54,09
441
3:14,28
483
42:55,95
417

4659
3. 31 Bouvard, Alain Francie Athlé Tarn Passion 9,24
497
5:33,09
351
1:07,99
422
14,57
523
11:50,68
395
2:40,47
357
30,64
458
20:47,18
378
3:28,97
375
43:08,15
410

4166
4. 40 Laqueilhe, Jean Francie ASA Lavaur 9,23
498
5:48,10
291
1:08,76
405
14,64
516
13:00,12
266
2:42,14
342
31,01
440
23:09,30
232
3:39,39
307
48:14,22
255

3552
5. 44 Petrick, Carsten Německo LSV Niesky 9,40
471
5:37,16
334
1:09,39
392
15,12
467
12:36,82
307
2:45,55
314
31,41
421
23:00,97
239
3:36,66
324
48:34,84
246

3515
6. 35 Häusler, Andreas Německo SV Hermsdorf 10,65
292
5:51,08
279
1:20,52
194
17,68
247
12:30,99
317
3:01,47
196
36,90
203
21:56,77
302
3:51,83
235
46:00,56
318

2583
Jednotlivé disciplíny
301. 82 Adele, David Francie Athlé Tarn Passion 25,57
739

739
302. 34 Valette, Serge Francie SCALP Puygouzon Athlé 9,41
469

469
303. 113 Kahabka, Andreas Německo Chemnitz 32:26,09
1

1
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M55

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 37 Dörig, Xaver Švýcarsko Swiss Masters Running 9,53
450
5:25,70
383
1:07,38
435
14,92
487
11:19,17
462
2:38,59
374
30,57
461
20:23,00
406
3:29,99
368
40:44,09
495

4321
2. 49 Giorgi, Jean-Jacques Francie USCA Lescure 9,19
505
5:38,02
331
1:07,18
440
14,49
531
12:22,04
334
2:47,69
296
29,53
514
21:27,39
333
3:33,65
344
44:16,11
372

4000
3. 2 Häusler, Helmut Německo Potsdamer Laufclub 9,62
436
6:15,42
195
1:12,33
333
15,05
474
13:57,51
179
3:01,05
198
31,68
408
25:33,04
120
4:01,68
184
53:15,86
138

2665
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M60

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 47 Binter, Karel Česká republika Lokomotiva Trutnov 10,47
315
5:41,39
317
1:16,53
257
16,87
309
12:16,40
344
2:53,79
249
34,37
294
22:07,26
291
3:46,08
267
50:37,81
195

2838
2. 48 Warmuth, Walter Německo LG Nadine & Walter 11,02
247
6:22,45
173
1:21,89
175
17,95
228
13:46,34
194
3:10,21
143
38,13
165
23:29,90
213
4:02,52
180
47:43,02
269

1987
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M65

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 45 Löhr, Christian Německo Potsdamer Laufclub 11,48
197
6:26,34
162
1:20,18
199
18,33
202
13:48,48
191
3:14,03
122
37,85
173
24:25,24
168
4:15,10
125
53:15,54
138

1677
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie M70

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 50 Linzbichler, Helmut Rakousko KSV Kapfenberg 10,42
322
7:09,04
62
1:32,08
61
17,33
273
15:26,69
77
3:49,04
8
40,73
97
27:04,18
68
4:51,42
22
56:00,68
89

1079
M20 M30 M35 M40 M45 M50 M55 M60 M65 M70 MJ

Věková kategorie MJ

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 26 Rodriguez, Joël Francie SCALP Puygouzon Athlé 8,43
639
5:16,67
424
1:04,33
505
13,99
586
11:49,12
398
2:30,68
449
28,97
543
21:24,79
335
3:17,90
455

4334
    Poslední změny dne: 29.3.2021   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2021]   [2019]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2021 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky