L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

29. Mezinárodní běžecký desetiboj 2012
− Albi −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Muži (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 1 Häusler, Thomas M20 Německo SV Hermsdorf 7,80
762
4:13,74
768
56,01
721
12,76
731
9:24,91
749
2:07,30
710
28,25
582
16:41,24
714
2:45,83
729
34:33,03
752

7218
2. 3 Heinemann, Frank M30 Německo Saalfelder LV 7,70
782
4:26,74
688
54,46
766
12,45
770
9:58,89
656
2:05,64
731
25,05
772
17:38,96
625
2:45,97
728
36:13,90
677

7195
3. 9 Arndt, Sebastian M30 Německo USC Magdeburg 7,98
725
4:15,84
754
56,66
703
12,79
727
9:27,79
741
2:06,48
720
26,25
697
17:12,71
665
2:45,72
730
35:42,76
700

7162
4. 8 Lypovka, Pavlo M20 Ukrajina USC Magdeburg 7,83
756
4:53,39
539
54,21
773
12,44
771
10:15,53
613
2:04,68
743
24,85
784
17:51,77
606
2:45,02
737
36:59,80
644

6966
5. 7 Schreiber, Sven M30 Německo LG Stadtwerke München 8,30
663
4:18,74
737
56,99
694
13,34
660
9:41,85
702
2:07,63
706
26,49
683
17:28,43
641
2:46,40
724
36:06,80
682

6892
6. 10 Richter, Lars M30 Německo Chemnitzer LV MEGWARE 8,08
706
4:27,84
682
56,79
699
13,20
677
10:10,09
627
2:10,87
666
26,47
684
18:10,43
579
2:55,56
639
38:42,18
574

6533
7. 4 Stettner, Ronald M20 Německo SV Hermsdorf 8,12
698
4:28,44
678
57,76
672
14,03
581
10:09,38
629
2:08,09
700
27,20
641
17:59,11
596
2:49,32
696
37:16,96
632

6523
8. 13 Häusler, Daniel M20 Německo SV Hermsdorf 8,06
710
4:45,76
580
58,35
656
13,17
680
10:32,04
572
2:16,85
596
26,45
685
19:04,12
505
3:01,53
587
39:19,96
549

6120
9. 11 Jindra, Petr M40 Česká republika Lokomotiva Trutnov 8,24
675
4:32,94
652
59,48
626
13,99
586
10:28,60
580
2:14,45
624
28,48
569
18:19,17
567
2:57,64
621
39:31,40
541

6041
10. 16 Kinzel, Philipp M20 Německo USC Magdeburg 8,21
681
4:47,96
568
59,04
638
13,43
650
10:31,25
574
2:18,33
579
26,56
679
18:59,98
511
3:03,08
574
39:29,81
542

5996
11. 12 Kaše, Jan M35 Česká republika Lokomotiva Trutnov 8,97
542
4:34,84
641
1:00,48
600
14,05
579
10:17,96
607
2:15,44
612
28,36
576
18:19,98
566
2:59,57
604
39:09,95
555

5882
12. 19 Karlík, Michal M45 Česká republika Lokomotiva Trutnov 8,97
542
4:37,94
624
1:02,52
549
14,26
556
10:22,47
596
2:19,56
565
28,65
560
19:01,14
509
3:00,13
599
39:34,57
539

5639
13. 81 Ferrer, Élie M45 Francie Club Athlétique Caussadais 8,22
679
4:53,24
540
1:00,95
588
13,09
690
11:07,35
489
2:20,37
556
26,78
666
20:14,54
416
3:08,95
525
43:10,00
409

5558
14. 25 Verdier, André M45 Francie USCA Lescure 8,91
553
4:49,15
562
1:01,42
576
13,91
595
10:57,84
510
2:21,56
543
28,87
548
19:38,97
460
3:06,07
549
39:58,52
524

5420
15. 17 Müller, Sven M35 Německo DJK Rheinkraft Neuss 7,91
739
5:18,09
418
1:00,05
611
12,56
756
11:31,16
436
2:31,98
436
25,74
729
20:49,27
375
3:22,80
419
42:41,05
425

5344
16. 28 Jaeger, Frank M45 Německo SV Sömmerda 8,95
546
4:51,95
547
1:08,57
409
14,27
555
10:42,86
546
2:24,74
509
29,28
527
18:25,61
558
3:11,28
506
38:25,00
585

5288
17. 24 Bonin, Guillaume M45 Francie Athlé Tarn Passion 8,84
565
4:54,95
531
1:02,71
544
14,16
567
11:01,17
503
2:27,25
483
28,84
550
19:16,51
489
3:13,24
491
40:04,43
520

5243
18. 27 Puschmann, Hardy M50 Německo USC Magdeburg 7,81
760
5:40,25
322
58,69
647
12,62
748
13:06,10
256
2:33,26
424
25,44
747
22:42,51
256
3:27,37
386
48:18,46
253

4799
19. 41 Fabries, Christophe M35 Francie CA Vielmurois 9,09
522
5:10,67
453
1:05,06
488
14,57
523
11:10,63
481
2:30,61
449
30,14
483
19:50,95
445
3:21,77
426
40:26,59
506

4776
20. 21 Jachalski, Sebastian M20 Německo USC Magdeburg 8,42
641
5:26,38
380
1:00,69
595
13,72
616
11:47,72
401
2:33,70
419
27,29
636
21:28,06
332
3:31,25
360
44:30,19
365

4745
21. 53 Bouchaud, Anthony M40 Francie Club Athlétique Caussadais 9,11
518
5:11,24
450
1:06,03
465
14,46
535
11:12,26
477
2:35,04
407
29,67
506
20:01,89
431
3:20,95
432
40:26,16
506

4727
22. 30 Fritsche, Andreas M50 Německo Saalfelder LV 9,35
479
5:04,21
484
1:05,90
468
14,83
496
11:09,47
484
2:30,89
447
30,59
460
19:54,09
441
3:14,28
483
42:55,95
417

4659
23. 14 Kelkal, Stéphane M40 Monako MAC-AS Monaco Sport adapté 8,32
660
5:08,49
463
1:01,57
572
13,51
640
11:17,49
466
2:35,09
406
29,15
534
23:38,73
206
3:59,66
194
45:17,43
340

4481
24. 26 Rodriguez, Joël MJ Francie SCALP Puygouzon Athlé 8,43
639
5:16,67
424
1:04,33
505
13,99
586
11:49,12
398
2:30,68
449
28,97
543
21:24,79
335
3:17,90
455

4334
25. 37 Dörig, Xaver M55 Švýcarsko Swiss Masters Running 9,53
450
5:25,70
383
1:07,38
435
14,92
487
11:19,17
462
2:38,59
374
30,57
461
20:23,00
406
3:29,99
368
40:44,09
495

4321
26. 38 König, Ralph M45 Německo Wermelskirchen 9,54
449
5:10,65
453
1:07,74
427
15,07
472
11:24,19
451
2:34,53
411
30,87
447
21:06,38
356
3:23,37
415
44:37,66
361

4242
27. 78 Rouzière, Laurent M40 Francie Albi 8,82
568
5:39,06
326
1:04,84
493
13,88
598
12:21,87
334
2:36,42
394
28,82
551
22:07,34
291
3:33,54
344
45:34,47
331

4230
28. 32 Schirmer, Marco M35 Německo USC Magdeburg 8,40
644
5:45,16
302
1:01,34
578
13,45
647
13:05,08
258
2:38,92
371
27,06
649
23:14,29
227
3:37,83
317
49:49,85
214

4207
29. 39 Balmer, Sven M45 Německo Potsdamer Laufclub 9,21
502
5:24,26
390
1:06,53
454
14,72
507
11:53,53
389
2:38,00
379
30,36
472
21:02,30
360
3:31,21
360
44:37,98
360

4173
30. 31 Bouvard, Alain M50 Francie Athlé Tarn Passion 9,24
497
5:33,09
351
1:07,99
422
14,57
523
11:50,68
395
2:40,47
357
30,64
458
20:47,18
378
3:28,97
375
43:08,15
410

4166
31. 49 Giorgi, Jean-Jacques M55 Francie USCA Lescure 9,19
505
5:38,02
331
1:07,18
440
14,49
531
12:22,04
334
2:47,69
296
29,53
514
21:27,39
333
3:33,65
344
44:16,11
372

4000
32. 40 Laqueilhe, Jean M50 Francie ASA Lavaur 9,23
498
5:48,10
291
1:08,76
405
14,64
516
13:00,12
266
2:42,14
342
31,01
440
23:09,30
232
3:39,39
307
48:14,22
255

3552
33. 44 Petrick, Carsten M50 Německo LSV Niesky 9,40
471
5:37,16
334
1:09,39
392
15,12
467
12:36,82
307
2:45,55
314
31,41
421
23:00,97
239
3:36,66
324
48:34,84
246

3515
34. 42 Warmuth, Uwe M35 Německo Bautzener LV Rot-Weiß 90 9,12
517
5:57,36
256
1:07,60
430
14,44
537
13:30,67
217
3:07,51
158
29,72
504
24:27,43
166
3:39,72
305
49:28,80
223

3313
35. 46 Zaubitzer, Uwe M45 Německo TSV Neustadt 10,32
335
5:39,49
325
1:17,29
245
17,34
272
12:08,70
359
2:50,63
273
34,97
271
20:59,62
363
3:34,93
335
45:32,46
332

3110
36. 33 Perez, Romain M20 Francie USCA Lescure 4:35,44
638
13,84
602
10:27,15
584
2:15,47
612
28,43
572

3008
37. 47 Binter, Karel M60 Česká republika Lokomotiva Trutnov 10,47
315
5:41,39
317
1:16,53
257
16,87
309
12:16,40
344
2:53,79
249
34,37
294
22:07,26
291
3:46,08
267
50:37,81
195

2838
38. 2 Häusler, Helmut M55 Německo Potsdamer Laufclub 9,62
436
6:15,42
195
1:12,33
333
15,05
474
13:57,51
179
3:01,05
198
31,68
408
25:33,04
120
4:01,68
184
53:15,86
138

2665
39. 35 Häusler, Andreas M50 Německo SV Hermsdorf 10,65
292
5:51,08
279
1:20,52
194
17,68
247
12:30,99
317
3:01,47
196
36,90
203
21:56,77
302
3:51,83
235
46:00,56
318

2583
40. 48 Warmuth, Walter M60 Německo LG Nadine & Walter 11,02
247
6:22,45
173
1:21,89
175
17,95
228
13:46,34
194
3:10,21
143
38,13
165
23:29,90
213
4:02,52
180
47:43,02
269

1987
41. 45 Löhr, Christian M65 Německo Potsdamer Laufclub 11,48
197
6:26,34
162
1:20,18
199
18,33
202
13:48,48
191
3:14,03
122
37,85
173
24:25,24
168
4:15,10
125
53:15,54
138

1677
42. 50 Linzbichler, Helmut M70 Rakousko KSV Kapfenberg 10,42
322
7:09,04
62
1:32,08
61
17,33
273
15:26,69
77
3:49,04
8
40,73
97
27:04,18
68
4:51,42
22
56:00,68
89

1079
Jednotlivé disciplíny
301. 18 Pauer, Torsten M30 Německo Sportclub Magdeburg 7,26
875
5:08,96
461
52,12
835
11,53
891

3062
302. 29 Brackman, Jean-Paul M45 Francie CA Balma 9,00
537
5:37,90
331
1:04,23
507

1375
303. 82 Adele, David M50 Francie Athlé Tarn Passion 25,57
739

739
304. 36 Köhn, Björn M30 Německo USC Magdeburg 8,42
641

641
305. 121 Cot, Christian M40 Francie S/I SCA Licornes De Puygouzon 39:54,85
526

526
306. 129 Poujol, Thierry M40 Francie S/I SCA Licornes De Puygouzon 40:03,83
520

520
307. 34 Valette, Serge M50 Francie SCALP Puygouzon Athlé 9,41
469

469
308. 122 Dubec, Daniel M45 Francie Athlé Tarn Passion 45:37,58
330

330
309. 123 Klein, Cyril M40 Francie Tarn Sud Athlétisme 45:39,59
328

328
310. 124 Maury, Pascal M40 Francie US Carmaux 46:47,54
295

295
311. 113 Kahabka, Andreas M50 Německo Chemnitz 32:26,09
1

1
    Poslední změny dne: 29.3.2021   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2021]   [2019]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2021 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky