L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

31. Mezinárodní běžecký desetiboj 2014
− Kapfenberg −
Výsledky

Věkové kategorie   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Muži (Celkové výsledky)

Místo Číslo Jméno Kat. N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 8 Schade, Robin M20 Německo SV Sömmerda e.V. 8,04
714
4:07,91
804
54,17
774
12,53
759
9:02,07
814
2:00,71
794
24,82
786
16:02,10
777
2:42,05
766
34:30,65
754

7742
2. 6 Lypovka, Pavlo M20 Ukrajina SCC Berlin 7,95
731
4:14,34
764
54,20
773
12,44
771
9:28,16
740
2:03,56
757
25,55
740
16:37,63
719
2:42,96
757
34:30,78
754

7506
3. 1 Häusler, Thomas M20 Německo SV Hermsdorf 7,95
731
4:17,37
745
54,81
755
12,82
723
9:16,87
771
2:04,82
741
26,00
713
16:06,98
769
2:42,75
759
34:09,19
771

7478
4. 4 Kuin, Ronald M20 Nizozemsko AV Daventria 1906 7,65
792
4:25,78
694
51,43
856
11,59
883
10:01,80
649
2:01,40
785
23,51
872
18:12,44
577
2:42,50
762
38:55,37
565

7435
5. 18 Stoy, Paul MJ Německo Potsdamer Laufclub 7,93
735
4:35,61
637
53,43
796
12,18
804
9:50,79
678
2:05,38
734
24,84
785
17:14,18
662
2:44,95
738
36:22,43
671

7240
6. 17 Fischer, Julian MJ Německo SV Sömmerda e.V. 8,05
712
4:28,65
677
54,93
752
12,80
726
9:30,72
732
2:06,84
716
25,45
746
16:46,59
705
2:47,37
715
35:39,50
702

7183
7. 2 Heinemann, Frank M30 Německo Saalfelder LV 7,74
774
4:28,34
679
53,39
797
12,19
803
9:56,64
662
2:06,41
721
24,78
789
17:59,85
595
2:45,98
728
37:58,11
604

7152
8. 58 Habers, Jeroen M20 Nizozemsko De Spartean 8,12
698
4:22,13
716
55,50
736
12,91
712
9:32,32
728
2:07,20
711
25,41
749
16:53,71
694
2:45,80
730
36:41,94
657

7131
9. 5 Herrmann, Matti M30 Německo SG Vorwärts Frankenberg 7,49
826
4:39,40
615
53,16
804
11,53
891
10:29,18
579
2:12,29
649
23,85
850
18:24,07
560
2:52,54
667
39:18,81
549

6990
10. 11 Arndt, Sebastian M30 Německo USC Magdeburg 8,23
677
4:27,80
682
58,40
655
13,30
665
9:36,58
716
2:10,49
671
26,99
654
17:44,63
617
2:48,15
707
36:55,26
647

6691
11. 21 Greiner, Daniel M30 Německo SV Sömmerda e.V. 8,64
600
4:31,55
660
59,41
628
13,81
606
9:52,22
674
2:15,14
616
26,94
656
17:10,17
669
2:55,76
638
35:39,51
702

6449
12. 12 Bouele, Cédric M20 Švýcarsko CA Delémont 7,99
723
4:40,93
607
58,81
644
12,54
758
10:19,07
604
2:16,63
598
25,87
721
18:19,64
566
2:56,91
627
38:23,22
586

6434
13. 16 van Loon, Joni M20 Nizozemsko Holland 7,80
762
4:35,18
639
55,92
724
12,21
800
10:51,98
524
2:16,06
605
24,88
782
18:16,49
571
2:54,13
652
44:12,72
374

6433
14. 15 Collinet, Thomas M40 Francie SAMBA Verneuil 8,14
694
4:34,48
643
57,27
686
13,29
666
10:13,66
618
2:13,39
636
26,85
662
18:17,19
570
2:54,00
653
38:19,78
589

6417
15. 37 Šolc, Vítězslav M20 Česká republika Snow spike Machov 7,98
725
4:50,06
557
57,19
688
12,64
746
10:29,71
578
2:18,66
575
26,28
696
18:14,76
573
3:00,17
599
38:33,05
580

6317
16. 48 Häusler, Daniel M20 Německo SV Hermsdorf 8,02
718
4:44,86
585
57,65
675
12,89
714
10:34,11
567
2:17,98
583
26,62
675
18:25,30
558
2:59,71
603
38:07,01
597

6275
17. 10 Riege, Daniel M20 Německo Potsdamer Laufclub 8,49
628
4:40,61
609
1:00,18
608
12,98
703
10:17,22
609
2:19,01
572
26,70
671
18:07,93
583
3:00,81
593
39:59,85
523

6099
18. 19 Lehner, Robert M40 Rakousko Union Pottenstein 8,24
675
4:42,83
596
59,27
632
13,10
689
10:50,19
528
2:18,54
577
26,57
678
19:27,11
475
2:59,51
604
41:27,35
469

5923
19. 13 Weninger, Josef M45 Rakousko LAC Raika Aschau 8,01
720
4:41,05
606
55,71
730
12,49
764
11:50,95
395
2:14,17
627
25,46
746
21:19,59
341
2:57,18
625
46:46,22
296

5850
20. 31 Drawe, Udo M45 Německo bikepirat.at Wien 9,11
518
4:50,37
555
1:02,99
537
14,55
525
10:37,79
558
2:21,78
541
29,26
528
18:25,78
558
3:02,85
576
39:06,43
558

5454
21. 24 Verdier, André M50 Francie Athlé Tarn Passion 8,89
556
4:58,13
515
1:01,85
565
13,97
588
10:55,32
516
2:20,55
554
28,43
572
19:49,84
446
3:06,61
544
42:33,69
429

5285
22. 32 Poutrain, David M40 Francie Athlé Tarn Passion 8,70
590
5:01,65
497
1:02,54
548
14,18
565
11:05,39
493
2:26,82
488
28,03
594
19:10,11
498
3:09,43
521
40:56,95
487

5281
23. 30 Bonin, Guillaume M45 Francie Athlé Tarn Passion 8,83
566
5:00,41
503
1:03,92
515
14,11
572
11:03,68
497
2:27,63
479
28,46
571
19:00,22
511
3:11,96
501
40:18,77
511

5226
24. 22 Gaedt, Dustin MJ Německo SV Sömmerda e.V. 8,03
716
5:36,63
336
1:00,99
587
12,70
738
11:43,99
409
2:31,40
442
26,78
666
19:41,21
457
3:09,38
522
45:55,34
321

5194
25. 28 Frühwirth, Harald M20 Rakousko LC-Wienerwaldsee 8,73
584
4:53,52
539
1:02,54
548
14,01
583
11:04,19
496
2:38,33
376
29,66
507
18:57,14
515
3:16,31
467
39:59,81
523

5138
26. 27 Jaeger, Frank M50 Německo SV Sömmerda e.V. 8,90
554
5:07,11
470
1:05,28
483
14,24
558
10:56,45
514
2:29,00
465
29,02
540
18:52,41
521
3:14,35
482
39:42,64
534

5121
27. 20 Müller, Sven M35 Německo Hamburger SV 8,12
698
5:24,91
387
1:01,31
579
12,81
724
11:58,37
380
2:42,25
342
26,01
712
21:04,73
358
3:29,09
374
43:57,28
382

4936
28. 29 Barner, Julian MJ Německo Potsdamer Laufclub 8,59
609
5:21,08
404
1:04,65
497
13,61
629
11:32,09
434
2:34,23
414
27,40
630
19:53,06
442
3:16,08
469
43:21,40
402

4930
29. 14 Stettner, Ronald M20 Německo LG Limes-Rems 7,99
723
4:37,02
629
56,83
698
12,64
746
10:18,73
605
2:11,62
657
26,46
685

4743
30. 44 Martin, Michael M45 Rakousko MM Wien 8,44
637
5:26,85
378
1:09,15
397
13,70
618
11:32,09
434
2:39,39
367
28,96
544
19:59,22
435
3:25,29
401
42:51,03
419

4630
31. 23 Puschmann, Hardy M50 Německo USC Magdeburg 7,93
735
5:58,26
253
58,16
661
12,56
756
13:20,11
234
2:44,92
319
25,59
738
23:38,91
206
3:36,60
325
49:25,29
224

4451
32. 33 Rochau, Lothar M60 Německo LAV Halensia 9,28
490
5:21,72
401
1:06,65
451
14,85
494
11:43,26
410
2:42,92
336
29,86
497
20:11,17
420
3:33,11
347
41:50,08
455

4301
33. 57 Scholz, Jens-Peter M50 Německo IOV Halle/S. 8,97
542
5:32,51
354
1:05,11
487
14,26
556
12:04,42
368
2:42,08
343
29,10
536
20:57,14
366
3:29,89
369
44:28,37
366

4287
34. 26 Scheffler, Lutz M50 Německo Chemnitzer LV MEGWARE 8,53
620
5:41,36
317
1:02,45
550
13,41
652
13:30,53
218
2:37,39
385
27,20
641
23:42,47
203
3:34,50
338
52:01,64
164

4088
35. 39 Giorgi, Jean-Jacques M60 Francie Athlé Tarn Passion 8,95
546
5:43,24
310
1:04,15
509
14,38
543
12:42,68
296
2:43,09
334
29,30
526
21:57,41
301
3:34,74
337
46:24,86
306

4008
36. 38 Balmer, Sven M50 Německo Potsdamer Laufclub 9,18
507
5:35,20
342
1:08,62
408
14,80
499
12:11,44
354
2:39,85
363
30,35
472
21:08,32
354
3:29,78
370
45:36,55
330

3999
37. 34 Köhn, Björn M30 Německo USC Magdeburg 8,72
586
5:57,05
257
1:09,67
386
14,18
565
12:57,48
270
2:44,24
325
29,11
536
22:32,44
266
3:41,34
295
50:16,16
203

3689
38. 40 Petrick, Carsten M55 Německo LSV Niesky 9,22
500
5:35,94
339
1:08,28
416
14,77
502
12:50,50
282
2:42,16
342
30,86
447
22:54,83
245
3:36,72
324
47:28,81
276

3673
39. 46 Häusler, Andreas M55 Německo SV Hermsdorf 10,06
371
5:29,57
366
1:14,55
292
16,78
316
11:45,12
407
2:43,41
332
33,33
336
20:02,32
431
3:30,29
366
42:03,00
447

3664
40. 43 Mayer-Gebhart, Franz M60 Německo LG Stadtwerke München 9,76
415
5:33,46
350
1:10,30
373
15,63
417
12:04,90
367
2:45,77
312
32,49
372
21:19,19
342
3:38,92
310
44:41,17
359

3617
41. 41 Warmuth, Uwe M40 Německo Bautzener LV Rot-Weiß 90 9,15
512
5:49,24
286
1:07,65
429
14,66
513
13:16,51
239
2:41,80
345
30,15
482
23:38,89
206
3:35,23
333
48:58,14
236

3581
42. 35 Šejbl, Václav M70 Česká republika Písek 9,73
420
6:25,87
163
1:11,97
340
15,64
416
12:46,02
290
2:57,17
225
32,19
385
21:51,92
307
3:51,12
239
48:01,41
261

3046
43. 47 Kališ, Přemysl M60 Česká republika TJ Znojmo 9,61
438
6:18,74
184
1:13,71
307
15,97
386
13:32,90
214
2:57,19
225
32,89
355
23:09,04
232
3:54,96
218
48:47,16
240

2799
44. 56 Binder, Daniel M45 Švýcarsko TV Döttingen 9,01
535
7:00,11
79
1:13,33
314
15,59
421
13:54,49
183
3:00,44
203
32,52
371
23:43,44
202
3:50,22
244
54:06,85
122

2674
45. 49 Binter, Karel M60 Česká republika Lokomotiva Trutnov 10,59
300
6:00,43
245
1:17,23
246
17,01
298
12:50,92
282
2:58,47
216
33,98
309
22:32,24
266
3:52,51
231
49:13,24
229

2622
46. 42 Carl, Thomas M50 Německo LSV Pirna 8,93
549
5:31,92
356
1:07,75
427
14,69
510
12:19,42
339
2:38,93
371

2552
47. 45 Leutert, Dieter M55 Německo Slow Runner DieLeu Berlin 9,59
441
6:31,92
146
1:12,06
338
15,50
430
14:56,32
107
3:24,12
76
42,11
69
25:07,82
137
4:11,06
142
54:17,77
118

2004
48. 52 Warmuth, Walter M65 Německo LG Nadine & Walter 11,23
224
6:23,03
172
1:26,72
114
18,66
181
13:52,78
185
3:19,10
97
35,99
234
24:20,44
172
4:14,56
128
49:23,68
225

1732
49. 55 Escher, Christoph M45 Německo Marathonteam-Ratingen 11,08
240
7:16,07
50
1:29,77
82
17,69
246
15:55,37
53
3:35,97
35
37,49
184
27:35,15
54
4:47,05
30
1:00:53,26
29

1003
50. 54 Linzbichler, Helmut M70 Rakousko Kapfenberger SV LCA 10,69
287
7:17,36
48
1:39,09
17
20,60
81
15:28,75
75
3:48,19
9
39,45
129
26:16,29
94
4:49,65
26
54:53,29
108

874
51. 81 Hohmann, Leo M80 Německo ESV Lok Potsdam 14,59
6
8:34,14
1
1:51,36
1
23,57
4
17:38,52
4
4:11,50
1
50,35
1
30:19,88
6
5:30,83
1

25
52. 87 Soukup, Jiří M85 Česká republika TJ LIGA 100 Hradec Králové 15,39
1
12:22,03
1
2:51,21
1
27,65
1
26:04,17
1
6:09,60
1
1:02,73
1
44:07,83
1
8:18,02
1
1:29:05,26
1

10
Jednotlivé disciplíny
301. 61 Gaugl, Sebastian MJ Rakousko Kapfenberger SV LCA 23,31
886

886
302. 60 Dubec, Daniel M50 Francie Athlé Tarn Passion 1:18,93
218
3:15,22
116
34,17
302
51:49,64
168

804
302. 59 Wunder, Rudolf M60 Rakousko Hurtig & Flink LTC 5:19,15
413
2:36,74
391

804
304. 64 Prieschl, Wolfgang M50 Rakousko PSV Linz 5:17,77
419
2:37,90
380

799
305. 63 Mirtl, Florian M20 Rakousko MLG Sparkasse 53,73
787

787
305. 66 Pichler, Florian MJ Rakousko Kapfenberger SV LCA 24,81
787

787
307. 68 Pyrovarov, Anton M20 Rakousko Kapfenberger SV LCA 2:49,22
697

697
308. 65 Mund, Tim-Patrick MJ Rakousko Kapfenberger SV LCA 2:14,64
621

621
    Poslední změny dne: 21.5.2021   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2022]   [2019]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2021 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky