L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

38. Mezinárodní běžecký desetiboj 2023
− Winterlingen −
Startovní listina

Běžecký desetiboj − Ženy

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
  Linzbichler, Brigitta KSV Ž75 Rakousko 11
  Hackbarth, Ute LSV Pirna Ž60 Německo 9
  Bensch-Vasicek, Doreen SG Chemie Zeitz Ž55 Německo 3
  Jíchová, Ivana TJ Nové Město na Moravě Ž55 Česká republika 5
  Eichardt, Anna LG Winterlingen Ž50 Německo 1
  Schmidt, Sabrina LG Winterlingen Ž45 Německo 0
  Paschke, Waltraut LG Winterlingen Ž45 Německo 1
  Conzelmann, Manuela LG Winterlingen Ž40 Německo 2
  Rosa-Billert, Juliane SV Sömmerda e.V. Ž40 Německo 0
  Greiner, Heidi SV Sömmerda e.V. Ž40 Německo 2
  Konrad, Stefanie LG Winterlingen Ž35 Německo 0
  Henderson, Sara Halesowen ACC Ž30 Velká Británie 0
  Petersen, Tatjana TSV Rotkreuz / OSC Potsdam Ž20 Německo 7
  Brehme, Jasmin SV Sömmerda e.V. Ž20 Německo 8
  den Besten, Celeste AV De Gemzen Ž20 Nizozemsko 1
  Drost, Ellen AV De Gemzen Ž20 Nizozemsko 1
  Paschke, Cecile LG Winterlingen Ž20 Německo 3

Běžecký desetiboj − Muži

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
  Linzbichler, Helmut KSV M80 Rakousko 14
  Paschke, Arnold LG Winterlingen M70 Německo 2
  Mayer-Gebhart, Franz LG Stadtwerke München M65 Německo 9
  Dos Santos, Dominique Atousports M65 Francie 0
  Petrick, Carsten LSV Niesky M65 Německo 14
  Vasicek, Wolfgang SG Chemie Zeitz M65 Německo 3
  Michalsky, Karl-Heinz TSV Olching M60 Německo 0
  Habermacher, Andy LC Luzern M55 Švýcarsko 0
  Paschke, Alexander LG Winterlingen M50 Německo 3
  Weiler, Markus LG Winterlingen M50 Německo 3
  Clemens, Martin LG Winterlingen M50 Německo 1
  Vrátný, Kamil AC Praha 1890 M50 Česká republika 5
  Warmuth, Uwe Bautzener LV Rot-Weiß 90 M50 Německo 22
  Collinet, Thomas ASMS Sarrebourg M45 Francie 7
  Jerg, Michael LG Winterlingen M45 Německo 0
  Büschel, Andreas Gerlingen M40 Německo 1
  Flad, Timo LG Winterlingen M40 Německo 0
  Heinemann, Frank KSSV Weimar-Schöndorf M40 Německo 12
  Greiner, Daniel SV Sömmerda e.V. M35 Německo 8
  Pfeuffer, Jörg LG Erfurt M35 Německo 6
  Eckstein, Björn SC DHfK Leipzig M35 Německo 0
  Lypovka, Pavlo Aachen M35 Ukrajina 5
  Häusler, Daniel SV Hermsdorf M30 Německo 14
  Lülsdorf, Stefan SV Mergelstetten M30 Německo 0
  Meerstra, Davied AV Daventria 1906 M30 Nizozemsko 4
  Onderdijk, Jurian AV De Gemzen M20 Nizozemsko 3
  Barner, Julian OSC Potsdam M20 Německo 8
Nový Fourny, Mathias Us avord M20 Francie 1
  GIROT, FLORENT Nice Côte d'Azur Athlétisme M20 Francie 1

Běžecký šestiboj (Mládež) − Muži

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
  Billert, Jonathan SV Sömmerda e.V. MU16 Německo 0

Jednotlivé disciplíny − Muži

St.č. Jméno Tým Kat. Země L10K
Odkazy na jménech odkazují na tabulku se všemi výsledky dosavadních úspěšně ukončených Běžeckých desetibojů.
 

Statistika

Země

      

Věkové kategorie

      

Dosavadní účast/i

      

Týmy

Země Počet
Německo 36
Francie 8
Nizozemsko 4
Česká republika 3
Rakousko 2
Velká Británie 1
Švýcarsko 1
Ukrajina 1
Počet = 8
Ženy L10K L6K    E     Muži L10K L6K    E  
ŽU16       MU16   1  
Ž20 5     M20 4    
Ž30 1     M30 3    
Ž35 2     M35 6    
Ž40 3     M40 3   1
Ž45 2     M45 2    
Ž50 2     M50 7    
Ž55 2     M55 1    
Ž60 1     M60 3    
Ž65       M65 4    
Ž70       M70 1    
Ž75 1     M75      
Ž80       M80 1    
Celkem 19     Celkem 35 1 1
19 37
Počet Ženy Muži
0 4 13
1 5 5
2 3 1
3 2 5
4   1
5 1 2
6   1
7 1 1
8 1 2
9 1 1
10    
11 1  
12   1
13    
14   3
15    
16    
17    
18    
19    
20    
21    
22   1
23    
24    
25    
Tým Počet
LG Winterlingen 12
SV Sömmerda e.V. 5
AV De Gemzen 3
ASMS Sarrebourg 2
KSV 2
SG Chemie Zeitz 2
Aachen 1
AC Praha 1890 1
Atousports 1
AV Daventria 1906 1
Bautzener LV Rot-Weiß 90 1
EAAUBUSSON 1
Gerlingen 1
Halesowen ACC 1
Jiskra Litomyšl 1
KSSV Weimar-Schöndorf 1
LC Luzern 1
LG Erfurt 1
LG Stadtwerke München 1
LSV Niesky 1
LSV Pirna 1
Nice Côte d'Azur Athlétisme 1
OSC Potsdam 1
Röblinglaufverein 1
SAINT CYR 78 1
SC DHfK Leipzig 1
SV Hermsdorf 1
SV Mergelstetten 1
SV Turbine Neubrandenburg 1
TJ Nové Město na Moravě 1
TSV Olching 1
TSV Rotkreuz / OSC Potsdam 1
TSV Stetten a.k.M. 1
Us avord 1
vidal 1
X-Runners Jena e.V. 1
Počet = 36
    Poslední změny dne: 26.1.2023   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2023]   [2022]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2023 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky