L10K
Deutsch English Français Česky Nederlands

33. Mezinárodní běžecký desetiboj 2016
− Hranice na Moravě −
Výsledky

Celkem   Jméno Tým 60 m 100 m 200 m 400 m 800 m 1000 m 1500 m 3000 m 5000 m 10000 m Celkem

Výsledky - Ženy (podle věkových kategorií)

W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W20

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 106 Mars, Larissa Nizozemsko GSAV Vitalis 9,44
645
5:30,80
634
1:09,52
621
15,33
616
12:24,99
620
2:41,45
623
30,88
649
22:07,99
575
3:28,57
679
47:49,48
562

6224
2. 111 Prehm, Christina Německo USC Magdeburg 9,50
635
5:33,47
622
1:11,18
584
16,14
537
12:10,92
650
2:43,35
604
32,65
562
21:44,97
602
3:32,90
647
46:04,16
620

6063
3. 103 Matthijsse, Sanne Nizozemsko GSAV Vitalis 9,54
628
5:37,08
605
1:10,72
594
15,29
621
12:38,53
592
2:49,19
550
30,40
673
22:24,67
556
3:42,50
578
47:54,99
559

5956
4. 105 Petersen, Tatjana Německo LC Luzern 8,90
738
5:53,16
533
1:11,52
577
14,91
660
12:55,09
558
2:54,22
505
30,42
672
23:01,16
515
3:42,66
577
49:17,49
515

5850
5. 104 Brehme, Jasmin Německo SV Sömmerda e.V. 8,74
767
6:02,70
492
1:12,28
560
14,58
696
13:18,58
512
2:54,53
502
29,70
710
24:55,10
396
3:50,51
523
51:23,54
452

5610
6. 109 Albada, Wendy Nizozemsko GSAV Vitalis 10,07
544
6:06,68
475
1:20,09
405
16,52
501
12:55,73
557
3:01,81
441
33,97
501
23:01,11
515
4:04,25
436
48:01,88
555

4930
7. 112 Láníčková, Kateřina Česká republika Myšáčkova rychlá rota 10,36
501
7:11,24
247
1:36,54
161
18,78
314
15:16,47
312
3:38,24
193
38,65
313
26:30,77
309
4:36,36
263
57:00,17
304

2917
8. 110 Bouele, Birtukan Etiopie CA Delémont 11,77
315
7:00,69
279
1:31,29
227
19,47
266
15:02,24
333
3:31,25
233
40,40
254
26:46,36
296
4:33,37
277
59:30,28
247

2727
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W30

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 117 Sýkorová, Radka Česká republika Longrun.cz 9,30
669
5:30,82
634
1:12,69
551
15,09
641
11:32,87
735
2:41,02
627
30,73
656
19:53,44
743
3:32,50
650
42:41,87
740

6646
2. 115 Zbořilová, Ivana Česká republika BK SAK Ložiska Karviná 10,34
504
5:51,22
541
1:16,58
472
16,59
494
12:19,75
631
2:52,93
516
34,60
473
21:23,87
628
3:41,81
582
44:24,26
678

5519
3. 114 Brožíková Rysová, Marcela Česká republika Longrun.cz/Čtyřkoly 9,53
630
6:46,50
326
1:20,63
396
15,82
567
14:48,51
355
3:17,16
324
32,78
556
26:00,10
336
4:14,33
377
53:48,24
385

4252
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W35

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 119 Berná, Marie Česká republika SK Hranice 10,04
549
5:50,77
543
1:15,96
484
16,82
474
12:45,93
577
2:56,37
486
33,96
501
22:11,92
571
3:47,79
541
46:59,71
589

5315
Jednotlivé disciplíny
301. 118 Khan, Hanna Německo Berlin 38,41
322
25:46,98
348
4:29,40
296
55:30,33
341

1307
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W40

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 125 Kadeřábková-Březinová, Vanda Česká republika Longrun.cz/Kerteam 9,17
691
5:29,46
641
1:10,01
610
15,57
592
12:22,06
626
2:40,55
632
30,50
668
21:54,78
591
3:25,83
700
45:45,72
631

6382
2. 122 Podjuklová, Iva Česká republika SK Hranice 9,50
635
6:00,99
499
1:16,57
472
16,04
546
13:01,23
546
2:58,10
472
32,57
565
23:01,17
515
3:48,81
534
49:41,99
503

5287
3. 126 Gomoll, Ilka Německo LC RON-HILL Berlin 10,32
507
5:58,56
509
1:19,90
409
18,68
322
1:11,20
1
55:36,12
338

2086
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W45

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 130 Jíchová, Ivana Česká republika AK Tišnov 8,94
731
6:27,03
395
1:13,36
537
14,89
662
14:30,92
383
3:03,75
425
29,92
699
25:22,81
370
4:04,16
436
54:48,16
359

4997
2. 127 Kotenova, Bohunka Česká republika SSC Otrokovice 10,23
520
6:54,93
298
1:29,26
256
17,55
411
14:59,19
338
3:29,18
245
37,25
365
26:14,10
323
4:26,32
312
56:59,18
304

3372
3. 143 Nováková, Pavlína Česká republika Běžecký klub České spořitelny 11,90
300
8:05,85
112
1:44,36
84
20,17
221
16:59,55
177
3:54,21
116
43,74
159
29:40,43
168
5:06,55
140
1:01:13,71
212

1689
Jednotlivé disciplíny
301. 129 Krátká, Anna Česká republika Hvězda Pardubice 11,62
333

333
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W50

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 134 Láníčková, Martina Česká republika Triexpert Brno 9,51
633
6:09,53
464
1:18,05
443
15,66
583
13:17,53
514
3:03,06
431
32,81
554
22:58,39
518
3:58,88
469
48:30,97
540

5149
2. 135 Hackbarth, Ute Německo LSV Pirna 10,37
499
6:19,64
424
1:21,13
387
16,77
478
13:19,62
511
3:10,72
371
34,14
493
23:29,39
484
4:06,92
420
49:20,20
514

4581
3. 132 Krejzlová, Věra Česká republika BK SAK Ložiska Karviná 10,70
452
7:12,97
242
1:33,54
197
18,67
322
15:40,82
277
3:41,47
176
40,43
253
27:48,40
246
4:48,25
210
1:00:00,14
237

2612
Jednotlivé disciplíny
301. 151 Egger, Angelika Rakousko HurtigFlink LTC 6:38,88
352

352
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W55

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 136 Loisel, Claudine Francie Athlé Tarn Passion 11,23
381
7:13,96
239
1:32,10
216
18,80
313
14:48,99
354
3:33,46
220
41,67
215
25:16,96
375
4:36,96
260
53:15,27
400

2973
2. 137 Franke, Steffi Německo SV Mühlbach 10,68
455
7:51,33
142
1:30,54
237
18,11
365
16:50,76
187
3:32,17
227
38,11
333
29:38,13
169
4:43,18
231
1:02:13,58
192

2538
Jednotlivé disciplíny
301. 162 Tvrdá, Zdeňka Česká republika SK Hranice 5:11,96
122

122
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W60

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 138 Gamel, Alyne Francie Athlé Tarn Passion 10,22
522
6:08,27
469
1:23,98
338
17,78
392
13:19,22
511
3:14,93
340
36,42
397
23:01,06
515
4:08,48
410
48:11,13
550

4444
2. 139 Šlechtová, Marie Česká republika TJ Sokol Jaroměř 10,80
438
7:33,07
187
1:45,85
72
21,75
135
15:58,92
252
3:51,95
126
45,21
124
26:20,70
318
4:47,23
214
54:58,78
354

2220
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie W65

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
Jednotlivé disciplíny
301. 140 Keprtová, Miloslava Česká republika ISCAREX Česká Třebová 1:10:19,38
69

69
W20 W30 W35 W40 W45 W50 W55 W60 W65 WJ

Věková kategorie WJ

Místo Číslo Jméno N Tým 60 m 1500 m 400 m 100 m 3000 m 800 m 200 m 5000 m 1000 m 10000 m Celkem
1. 102 Jonkman, Silke Nizozemsko GSAV Vitalis 8,94
731
5:15,92
707
1:07,49
667
14,26
731
11:34,37
731
2:34,35
694
29,59
716
19:59,40
735
3:24,55
710
42:31,26
747

7169
2. 101 von Daacke, Nele Německo Potsdamer Laufclub 9,22
682
5:22,61
674
1:04,88
730
14,91
660
12:09,75
653
2:34,34
694
28,94
751
21:48,19
599
3:25,90
699
46:26,89
607

6749
3. 141 Schönherr, Sophia Německo Potsdamer Laufclub 9,74
596
5:22,29
675
1:09,16
629
15,92
558
12:09,69
653
2:37,78
659
32,22
582
21:14,60
639
3:26,13
698
46:14,14
614

6303
Jednotlivé disciplíny
301. 154 Pavlučková, Tereza Česká republika SSK Vítkovice 1:05,46
716

716
    Poslední změny dne: 21.5.2024   [Zpět na začátek stránky]   [Hlavní stránka]   [Impresum]   [2025]   [2024]     Všechny údaje bez záruky.      © 2002-2024 Uwe Warmuth >>> www.bezecky-desetiboj.eu
    Tato webová stránka nepoužívá cookies, neshromažďuje statistiky návštěvníků a nemá žádné kontakty se sociálními sítěmi.
Zpět na začátek stránky